SH013 | BRZESKO | ul. Szczepanowska | 325m2 | 679m2 działki | 590 000zł

OUR AGENTS

 

Kupujący nie płaci prowizji!
Budynek oddany do użytkowania w 2016 roku, położony na przestronnej i ustawnej działce o powierzchni 679m2 na terenie przemysłowym w Brzesku.

Obiekt wybudowany w technologii tradycyjnej, idealny na prowadzenie własnej działalności biurowej/usługowej/handlowej. Nietypowy, ale bardzo funkcjonalny podział powierzchni w budynku stwarza potencjał na bardzo opcjonalne jej wykorzystanie.

Na parterze ok. 105m2 powierzchni, część ok 50m2 zaadaptowana w chwili obecnej pod gabinety medyczne z niezależnym wejściem do budynku od strony parkingu.

Rozkład pomieszczeń: wiatrołap, poczekalnia, główne pomieszczenie z własnym węzłem sanitarnym, pomieszczenie magazynu, toaleta dla Klientów. Dodatkowo na parterze znajdują się pomieszczenia o charakterze magazynowym do indywidualnej aranżacji, plus pomieszczenia gospodarcze oraz przejście do dużego i wysokiego garażu (nie wykończonego) z bramą garażową na pilota i wjazdem od głównej ulicy. Z pomieszczeń magazynowych przejście do jasnej klatki schodowej prowadzącej na 1 piętro wraz z osobnym, frontowym wejściem do budynku.

Na piętrze przestronne i bardzo dobrze doświetlone pomieszczenia. Atutem jest z ich otwarty charakter. Z przedpokoju wejście do ogromnego, reprezentacyjnego salonu z zabudowanym kominkiem, oraz wejściem do jasnej, nowocześnie urządzonej, w pełni umeblowanej i wyposażonej kuchni (kuchenka z płytą ceramiczną i piekarnikiem, okap, zmywarka, lodówka dwudrzwiowa). Salon otwarty na kolejne duże pomieszczenia z oknem od strony południowej i przejściem do następnego pokoju również z wystawą okna na południe, z tego pokoju można przejść na korytarz lub do następnego pokoju z południowym oknem. Dalej poprzez podwójne drewniane drzwi wchodzimy do dużego pomieszczenia oraz na korytarz. W ciągu pomieszczeń znajduje się również w pełni umeblowana i wyposażona łazienka utrzymana w kontrastowej kolorystyce z elegancką zabudową prysznica z ciemnego szkła, półkami na wymiar, toaletą. Dodatkowo na piętrze osobna toaleta, garderoba, pomieszczenie gospodarcze, czy też wejście na niezaadaptowany strych.

Szczególny przechodni rozkład pokoi i korytarza pozwala na szybkie i sprawne przejście wszystkich pomieszczeń oraz dowolną adaptację według różnych potrzeb.
Standard wykończenia: na podłogach w pokojach panele, kuchnia, korytarze, pomieszczenia usługowe płytki, łazienki i toaleta we flizach. Ogrzewanie centralne gazowe z pieca, okna nowe plastikowe, drzwi wewnętrzne drewniane, dach kryty blacha falistą, ogrodzenie część drewniane, część siatka. Na parterze w oknach żaluzje, klimatyzator, alarm.
Działka zabudowana w 1/3 pozostała część przeznaczona na ogród i miejsca parkingowe z możliwością dalszej zabudowy.
Dojazd drogą asfaltową, możliwość parkowania samochodów ciężarowych.

Szybki dojazd do centrum miasta oraz wyjazdu na A4.
Zapraszamy do oglądania.