SH013 | BRZESKO | ul. Szczepanowska | 325m2 | 679m2 działki | 590 000zł

OUR AGENTS

 

Kupujący nie płaci prowizji!
Budynek oddany do użytkowania w 2016 roku, położony na przestronnej i ustawnej działce o powierzchni 679m2 na terenie przemysłowym w Brzesku.

Obiekt wybudowany w technologii tradycyjnej, idealny na prowadzenie własnej działalności biurowej/usługowej/handlowej. Nietypowy, ale bardzo funkcjonalny podział powierzchni w budynku stwarza potencjał na bardzo opcjonalne jej wykorzystanie.

Na parterze ok. 105m2 powierzchni, część ok 50m2 zaadaptowana w chwili obecnej pod gabinety medyczne z niezależnym wejściem do budynku od strony parkingu.

Rozkład pomieszczeń: wiatrołap, poczekalnia, główne pomieszczenie z własnym węzłem sanitarnym, pomieszczenie magazynu, toaleta dla Klientów. Dodatkowo na parterze znajdują się pomieszczenia o charakterze magazynowym do indywidualnej aranżacji, plus pomieszczenia gospodarcze oraz przejście do dużego i wysokiego garażu (nie wykończonego) z bramą garażową na pilota i wjazdem od głównej ulicy. Z pomieszczeń magazynowych przejście do jasnej klatki schodowej prowadzącej na 1 piętro wraz z osobnym, frontowym wejściem do budynku.

Na piętrze przestronne i bardzo dobrze doświetlone pomieszczenia. Atutem jest z ich otwarty charakter. Z przedpokoju wejście do ogromnego, reprezentacyjnego salonu z zabudowanym kominkiem, oraz wejściem do jasnej, nowocześnie urządzonej, w pełni umeblowanej i wyposażonej kuchni (kuchenka z płytą ceramiczną i piekarnikiem, okap, zmywarka, lodówka dwudrzwiowa). Salon otwarty na kolejne duże pomieszczenia z oknem od strony południowej i przejściem do następnego pokoju również z wystawą okna na południe, z tego pokoju można przejść na korytarz lub do następnego pokoju z południowym oknem. Dalej poprzez podwójne drewniane drzwi wchodzimy do dużego pomieszczenia oraz na korytarz. W ciągu pomieszczeń znajduje się również w pełni umeblowana i wyposażona łazienka utrzymana w kontrastowej kolorystyce z elegancką zabudową prysznica z ciemnego szkła, półkami na wymiar, toaletą. Dodatkowo na piętrze osobna toaleta, garderoba, pomieszczenie gospodarcze, czy też wejście na niezaadaptowany strych.

Szczególny przechodni rozkład pokoi i korytarza pozwala na szybkie i sprawne przejście wszystkich pomieszczeń oraz dowolną adaptację według różnych potrzeb.
Standard wykończenia: na podłogach w pokojach panele, kuchnia, korytarze, pomieszczenia usługowe płytki, łazienki i toaleta we flizach. Ogrzewanie centralne gazowe z pieca, okna nowe plastikowe, drzwi wewnętrzne drewniane, dach kryty blacha falistą, ogrodzenie część drewniane, część siatka. Na parterze w oknach żaluzje, klimatyzator, alarm.
Działka zabudowana w 1/3 pozostała część przeznaczona na ogród i miejsca parkingowe z możliwością dalszej zabudowy.
Dojazd drogą asfaltową, możliwość parkowania samochodów ciężarowych.

Szybki dojazd do centrum miasta oraz wyjazdu na A4.
Zapraszamy do oglądania.

 

Informacje zawarte na tej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

sHouse © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone.