SHw006  Brzesko | Lokal handlowo-usługowy170m2 | 4 900zł netto/miesiąc

OUR AGENTS

 

Przestronny lokal handlowo-usługowy  położony na zadbanym i zagospodarowanym ternie handlowo-usługowym w Brzesku przy Placu Kupieckim.
Atutem nieruchomości jest ustawny parking przed budynkiem z kilkunastoma miejscami parkingowymi i placem dla samochodów nie tylko osobowych.
Pomieszczenie znajduje się na parterze budynku (w lipcu bieżącego roku została wykonana cała nowa elewacja).
Powierzchnia to 170m2  typu open space z dużymi witrynami, przeszklonym wejściem głównym od frontu oraz dodatkowym wejściem bocznym.
Wysokość lokalu 3,5m oraz otwarta przestrzeń idealna do indywidualnej adaptacji wg własnych potrzeb.
Standard wykończenia: na podłodze płytki, okna plastikowe, ogrzewanie centralne gazowe, instalacja alarmowa. Do dyspozycji zaplecze socjalne, toaleta.
Własny parking na kilkanaście samochodów przed budynkiem wykonany z kostki brukowej.
W najbliższym sąsiedztwie lokale usługowe i handlowe m.in. znana marka sklepu AGD, hurtownia płytek ceramicznych, centrum usług szklarskich, czy serwis samochodowy.
Lokal dostępny od grudnia 2019 roku.

Cena najmu: 4 900zł netto + media wg. zużycia.

SHw007 | Brzesko | Lokal biurowy 140m2 | 4 200zł netto/miesiąc

OUR AGENTS

 

Lokal o powierzchni ok. 140m2 położony na 1 piętrze w dwupiętrowej kamienicy przy głównej ulicy w centrum Brzeska.
Lokal biurowy w chwili obecnej w stanie surowym zamkniętym, do wykończenia. Właściciel wykona prace wykończeniowe zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta.
Przestrzeń otwarta do indywidualnej aranżacji, wysokość pomieszczeń 3m, możliwość wydzielenia kilku pomieszczeń, w tym toaleta, pomieszczenie socjalne, czy serwerownia.
Atutem lokalizacji są dwa wejścia do budynku, od strony frontowej z głównej ulicy z miejscami parkingowymi przed lokalem oraz od tyłu z pobocznej ulicy, gdzie znajduje się wjazd oraz dodatkowe miejsca parkingowe na terenie zamkniętym, ogrodzonym.
Standard wykończenia do uzgodnienia: na podłogach płytki, okna nowe plastikowe, ogrzewanie centralne gazowe.
Czynsz najmu: 4 200zł netto + media wg zużycia.
Cena do negocjacji.
Możliwość wynajmu dodatkowej powierzchni ok. 300m2 na drugim piętrze w budynku.
Lokal dostępny/ do wydania po wykonaniu prac wykończeniowych.

SHw010  Brzesko | Lokal biurowo-usługowy170m2 | 3 400zł/miesiąc

OUR AGENTS

 

Wynajmujący nie płaci prowizji!
Lokal położony na 1 piętrze w jednopiętrowym budynku przy ul. Szczepanowskiej w Brzesku.

Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej, idealny na prowadzenie własnej działalności biurowej/usługowej/handlowej. Nietypowy, ale bardzo funkcjonalny podział powierzchni w lokalu stwarza potencjał na opcjonalne jej wykorzystanie.
Wejście od frontu jasną klatką schodową. Na piętrze przestronne i bardzo dobrze doświetlone pomieszczenia. Atutem jest z ich otwarty charakter. Z przedpokoju wejście do ogromnego, reprezentacyjnego salonu z zabudowanym kominkiem, oraz wejściem do jasnej, nowocześnie urządzonej, w pełni umeblowanej i wyposażonej kuchni (kuchenka z płytą ceramiczną i piekarnikiem, okap, zmywarka, lodówka dwudrzwiowa). Salon otwarty na kolejne duże pomieszczenia z oknem od strony południowej i przejściem do następnego pokoju również z wystawą okna na południe, z tego pokoju można przejść na korytarz lub do następnego pokoju z południowym oknem. Dalej poprzez podwójne drewniane drzwi wchodzimy do dużego pomieszczenia oraz na korytarz. W ciągu pomieszczeń znajduje się również w pełni umeblowana i wyposażona łazienka utrzymana w kontrastowej kolorystyce z elegancką zabudową prysznica z ciemnego szkła, półkami na wymiar, toaletą. Dodatkowo na piętrze osobna toaleta, garderoba, pomieszczenie gospodarcze, czy też wejście na niezaadaptowany strych. Szczególny przechodni rozkład pokoi i korytarza pozwala na szybkie i sprawne przejście wszystkich pomieszczeń oraz dowolną adaptację według własnych potrzeb.
Standard wykończenia: na podłogach w pokojach panele, kuchnia, korytarze, pomieszczenia usługowe płytki, łazienki i toaleta we flizach. Ogrzewanie centralne gazowe z pieca dwufunkcyjnego, okna nowe plastikowe, drzwi wewnętrzne drewniane.
Na działce parking z kilkoma stanowiskami dla samochodów. Dojazd drogą asfaltową, możliwość parkowania samochodów ciężarowych. Szybki dojazd do centrum miasta oraz wyjazdu na A4.
Cena miesięcznie: 3400zł + rachunki wg. zużycia.
Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.
Możliwość wynajmu dodatkowej powierzchni magazynowej lub usługowej na parterze w tym samym w budynku.

Informacje zawarte na tej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

sHouse © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone.