SH001 | JODŁÓWKA | DOM 60m2 | ok.8000m2 | 249 000zł

OUR AGENTS

 

Nieruchomość gruntowa składająca się z 2 działek o łącznej powierzchni ok. 80ar.

Położona w Jodłówce (pomiędzy Brzeskiem a Bochnią) na terenie oznaczonym w miejscowym planie zagospodarowania 6MN1.5 - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Jedna działka zabudowana starym domem drewnianym (do generalnego remontu lub wyburzenia) i murowanym budynkiem gospodarczym. Nieruchomość w kształcie ustawnego prostokąta o wymiarach ok. 27m2 na ok. 300m2.
Teren prosty, częściowo ogrodzony.
Nieruchomość idealna pod inwestycję, na podział lub budowę osiedla domków jednorodzinnych.
W najbliższym sąsiedztwie szkoła, sklep, przystanek autobusowy.

Media: woda, gaz i prąd na działce. Dojazd drogą asfaltową oraz wytyczona jest nowa dodatkowa droga dojazdowa z drugiej strony nieruchomości.

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA!

SH011 | BORZĘCIN |  DOM WOLNOSTOJĄCY | 120m2 | 270 000zł

OUR AGENTS

 

Dom wolnostojący z ładnie zagospodarowanym ogrodem oraz blaszanym garażem położony na działce o ciekawym kształcie z dwustronnym dostępem do drogi publicznej w Borzęcinie.

Budynek murowany, wybudowany w latach 50' podpiwniczony, ze strychem.

Wejście do domu schodami przez ganek do korytarza, na prawo jasny pokój z dwoma oknami i przejściem do kuchni w kształcie litery L, z piecem na węgiel oraz kuchenką na butlę gazową. Z korytarza na lewo wejście do słonecznego i ustawnego pokoju z oknami od strony południowej i zachodniej. Kolejny jasny pokój z oknami na zachód. oraz piecem kaflowym na prąd. Na tym samym poziomie znajduje się łazienka z wanną i toaletą. Wszystkie pokoje na parterze przechodnie z drewnianymi drzwiami.

Drewniane schody prowadzą na piętro z kolejnymi jasnymi pomieszczeniami: 2 niezależne pokoje, toaleta oraz otwarta przestrzeń z wyjściem na taras znajdujący się nad gankiem od strony południowej.

Z piętra dostęp na strych.

W piwnicy z małymi oknami znajdują się 2 pomieszczenia, pierwsze służyło za warsztat w drugim zlokalizowany jest elektryczny bojler, który podgrzewa wodę oraz pompa. Woda z wodociągów plus alternatywne źródło wody ze studni. Za domem szambo systematycznie opróżniane. Prąd oraz linia telefoniczna w budynku. Okna dwukomorowe drewniane.

Dach pokryty blachą ponad 10 lat temu. Możliwość podpięcia gazu po remoncie wentylacji.
Atutem nieruchomości jest duży zielony ogród z krzewami, drzewkami owocowymi i kwiatami. Działka jest ogrodzona, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Dojazd drogą asfaltową z jednej brama wjazdowa, a od zachodniej strony furtka dla pieszych.
Dom wymaga remontu, widoczne ślady czasu i użytkowania, ale jest możliwość zamieszkania i wykonywania remontu etapami.
Dodatkowo oferta może obejmować sprzedaż domu wraz z osobną działką o powierzchni 16ar, która jest zlokalizowana w tej samej miejscowości, w niedalekim sąsiedztwie - szczegóły do ustalenia.